Nabídka služeb

Provoz čerpacích stanic LPG

KRALUPOL provozuje čerpací stanice po celé ČR. Nabízíme možnost zapojení Vaší čerpací stanice LPG do sítě našich čerpacích stanic a tímto se podílet na výhodách prodeje v této síti s využitím všech synergií v oblastech podpory prodeje a zajištění provozu čerpací stanice LPG. Dále nabízíme vlastníkům a provozovatelům čerpacích stanic PHM možnost rozšíření jejich nabídky motoristům o prodej dalšího paliva – LPG. Pro více informací kontaktujte naší společnost.

Dodávky LPG do čerpacích stanic

Na základě dlouholetých zkušeností s dopravou produktu LPG, jak do vlastní sítě čerpacích stanic LPG, tak i do sítí našich partnerů má naše společnost dokonale vypracovaný systém zásobování zákazníků po celé ČR, který garantuje, že LPG bude vždy dodáno včas a v požadovaném množství. Dodávky LPG zajišťujeme flotilou vlastních autocisteren vybavených špičkovým systémem měření vydávaného LPG. Pro více informací kontaktujte naší společnost.

Tankujte si sami

Společnost KRALUPOL, která se jako první v republice rozhodla dát motoristům šanci tankovat své LPG samoobslužně. Tuto možnost si vyzkoušeli řidiči ve vybraných českých městech u našich čerpacích stanic za přítomnosti odborníka společnosti KRALUPOL, který všechny zájemce, při zaškolení v tankování LPG, poučil o všech technických a bezpečnostních pravidlech. Po absolvování zhruba patnáctiminutového kursu (ano, tankovat LPG opravdu není žádná věda) dostane každý účastník identifikační kartu a díky ní už bude moci na této čerpací stanici kdykoli sám tankovat LPG.