Druhy PB lahví

 

V roce 2011 jsme uvedli na trh novou 5kg PB láhev: NOVÁ MODRÁ BOMBA S 5 KG NÁPLNÍ PROPAN-BUTANU. Více na www.modrabomba.cz.

PB lahve mají rozmanitou škálu použití. V domácnostech jsou PB lahve již tradičně hojně používány pro vaření nebo na přitápění na chatách a chalupách. Jako ideální řešení se pak nabízí použití PB lahví při kempování, zahradním grilování nebo v karavanech.

PB lahve jsou také ceněny pro svou vysokou výhřevnost v průmyslu, zemědělství a hlavně ve stavebnictví, kde jsou používány jako mobilní zdroj energie pro různé teplomety, ohřívače, vysoušeče či průmyslové hořáky.

V neposlední řadě PB lahve představují pro hotely, penziony nebo restaurace rychle aplikovatelný zdroj energie pro veškeré energetické použití i v lokalitách bez přístupu zemního plynu, kde se PB lahve použijí pro vaření nebo jako zdroj energie pro tepelné deštníky.

Pro účely vytápění a ohřevu nabízíme dodávky LPG v lahvích. Pro všechna tato využití nabízíme LPG ve třech typech lahví o hmotnostech náplně 2kg, 10kg a 33kg nově i 5kg nebo při vyšší požadované okamžité spotřebě plynu, kterou by nepokryly jednotlivé lahve, nabízí KRALUPOL řešení LASTA.

Dodáváme také pohonné PB lahve pro vysokozdvižné vozíky převážně ve speciálně upravených a označených lahvích o hmotnosti náplně 11kg s vnitřní protikorozní ochranou a vnitřní trubičkou pro odběr LPG pro vozíky.

Všechny typy lahví, které dodáváme na trh, vybavujeme ochrannou fólií nebo bezpečnostní plombou, která zákazníkům zaručuje kvalitní, čistý plyn a především je značkou bezpečné a správně naplněné tlakové lahve.

PB lahve značky KRALUPOL jsou pro Vás k dispozici v síti cca. 1000 prodejních míst. Pro obchodní partnery také nabízíme možnost přímých závozů na základě telefonických objednávek, pravidelných závozů i pronájem skladovacích klecí pro PB lahve.