Vnitropodnikové ČS

Pro pohon vysokozdvižných vozíků na LPG je možné využít kromě tlakových lahví i vnitropodnikové čerpací stanice s výdejním stojanem a tlakovým zásobníkem pro uskladnění LPG.
KRALUPOL nabízí několik typů technologií vnitropodnikových čerpacích stanic.

Můžete si tak vybrat typ, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. Naši obchodní zástupci Vám rádi pomohou nalézt to nejvhodnější  řešení pohonu vysokozdvižných vozíků.

Typy čerpacích stanic LPG:

Mini

technologický systém, rozměr cca 6,5m (délka) x 1,5m (šířka), bez možnosti měření vydaného množství LPG a bez použití výdejního stojanu.

Basic

kompaktní technologický systém, rozměr cca 6,5m (délka) x 1,5m (šířka), bez možnosti měření vydaného množství LPG.

Standard

kompaktní technologický systém, rozměr cca 6,5m (délka) x 1,5m (šířka), technologie typu Basic je doplněna o průtokoměr s možností orientačního měření vydaného LPG.

Card

kompaktní technologický systém, rozměr cca 6,5m (délka) x 1,5m (šířka), technologie typu Basic je doplněna o výdejní stojan s možností přesného měření vydaného LPG. Zaznamenaná data lze elektronicky zaznamenávat a počítačově vyhodnocovat a zpracovávat. (včetně dodávky identifikačních karet pro jednotlivé uživatele čerpací stanice).

Všechny typy technologií je možno dále vybavit doplňky podle přání a potřeb zákazníka, jako jsou osvětlení, přístřešky apod. Pro provozy s nižší spotřebou LPG bývá ekonomicky výhodnější použití PB lahví. Pro tyto případy nabízíme možnost zapůjčení klece pro skladování PB lahví a závozy naplněných lahví.